«Було три пропозиції». Гравець Полтави міг перейти в європейський клуб
Завадили проблеми з документами
- 08 грудня 2025, 12:27
- |
- 1180
- 0
Гравець СК «Полтава» Арсентій Дорошенко розповів, як опинився в команді, та чому зірвались трансфери в закордонні клуби.
- Ти прийшов в команду тільки в жовтні. Як опинився в СК «Полтава»?
- Була невелика затримка з документами до середини серпня, всі клуби на той час вже були укомплектовані, тому знайти варіант було непросто. Я тренувався з аматорською командою в Тернополі, підтримував форму індивідуально. Коли з'явився варіант із СК «Полтава», приїхав, потренувався півтори тижні - і мені запропонували контракт. Фізично було важко, три місяці без футболу далися взнаки, але індивідуальні тренування допомогли швидко увійти в ритм.
- Це був єдиний варіант з УПЛ?
- Я хотів спробувати свої сили в європейських чемпіонатах і чекав на варіанти звідти. Було три пропозиції, але через затримку з документами з кожним все відкладалось. Я опинився в СК «Полтава» і дуже щасливий, що так сталося.
Раніше Дорошенко прокоментував слова Віктора Вацка про те, що гравці команди грають за «тарілку супу».