Фіорентині порадили пожертвувати матчем з Динамо. Що трапилось?
Зустріч пройде 11 грудня о 19:45 за київським часом
- 11 грудня 2025, 02:32
- |
- 1461
- 0
11 грудня відбудеться матч 5-го туру Ліги конференцій сезону 2025/26, у якому «Фіорентина» прийматиме київське «Динамо». Стартовий свисток пролунає о 19:45 за київським часом.
Колишній технічний директор «Фіорентини» Вальтер Сабатіні порадив клубу економити силу у цьому матчі через жахливе становище в Серії А.
«Фіорентина» переживає нервову кризу, кризу всього, і якщо в неділю не виграє проти «Верони», то точно вилетить з ліги за підсумками сезону.
Ситуація дуже драматична. А в четвер вдома грати проти «Динамо», якби я був на місці Ванолі, то не дав грати більше 45 лідерам, які планують вийти на поле в неділю. Не можна жартувати, нехай грають. Навіть ціною втрати Ліги конференцій. Матч з «Вероною» має життєво важливе значення», - сказав Сабатіні.
«Фіорентина» йде останньою в Серії А, маючи шість очок.