Тренер Vitality пояснив, чому матч проти NAVI видався таким хаотичним
XTQZZZ здивував агресивний стиль захисту суперника та відзначив тиск групового етапу
- 07 грудня 2025, 14:08
- |
- 878
- 0
Тренер Vitality Ремі «XTQZZZ» Квоніам прокоментував напружений матч проти Natus Vincere, у якому його команда здобула перемогу з рахунком 2:0 (13:11 на Inferno та 13:11 на Train).
Більше новин кіберспорту читайте у Telegram-каналі Кіберспорт на Sport.ua
Поєдинок видався складним для обох сторін, і наставник французької команди пояснив, чому гра вийшла такою нервовою. За словами Квоніама, хаотичний характер матчу був цілком очікуваним:
«Гра була не з легких. Ми втратили багато раундів і переваг. Але, знаєте… це ж мейджор. Як не дивно, ми відчуваємо більше тиску на груповому етапі, ніж у плей-оф, тому я очікував хаотичної гри. Вони також мали непоганий план на гру. Все ж, я радий, що ми змогли завершити матч на нашу користь».
XTQZZZ також зазначив, що його здивувала агресія NAVI на боці захисту:
«Я був здивований, наскільки агресивно вони грали на CT. Не на T - лише на CT. Вони грали агресивно, поки B1ad3 не взяв тайм-аут. І знову, коли ми досягли матч-пойнту, вони знову стали агресивними. Тож так, вони нас здивували».
Budapest Major проходить із 24 листопада по 14 грудня, зібравши топ-команди з усього світу. Груповий етап приймає MTK Sportpark, де матчі проходять наживо перед фанатами, а плей-оф відбудеться у масштабній MVM Dome, яка може вмістити до 20 000 глядачів.