У Південній Кореї чоловік обдурив 11 знайомих заради грошей на азартні ігри
Під виглядом оплати лікування батька він отримав понад 31 тисячу доларів і програв їх
- 29 листопада 2025, 12:08
- |
- 47
- 0
У Південній Кореї затримали чоловіка близько 20 років, якого підозрюють у шахрайстві на десятки мільйонів вон. За даними The Chosun Daily, він обдурив 11 знайомих, стверджуючи, що гроші потрібні для лікування батька, але насправді витрачав їх на азартні ігри.
Поліція повідомляє, що він звертався до колишніх товаришів по службі та однокласників, виманюючи у них 42 млн вон (31,5 тис. доларів). До цього він уже програв 30 млн вон, накопичених під час служби, і ще 40 млн, отриманих від батьків.
Коли власні кошти закінчилися, він почав обманом добувати гроші. У серпні потерпілі звернулися в поліцію, і правоохоронці відстежили його пересування по різних регіонах, затримавши 10 числа цього місяця в Кімпхо.
Підозрюваний визнав, що позичав гроші, але не пояснив мотивів обману. Справу передано до прокуратури, яка встановлює повний розмір збитків.
Макао готується до збільшення валового ігрового доходу в 2026 році