Ексарбітр ФІФА прокоментував пенальті у ворота Динамо

В допомозі арбітра ВАР не було потреби, вважає Мирослав Ступар

Колишній арбітр ФІФА Мирослав Ступар ексклюзивно для Sport.ua прокоментував епізод з призначенням у ворота гостей 11-метрового в поєдинку основного раунду Ліги конференцій «Омонія» - «Динамо».

«Можна лише дивуватися, як в офіційному матчі престижного турніру захисник примудрився допустити таку елементарну помилку. Спочатку Попов, як кажуть, банально не «прочитав» комбінацію господарів.

Коли ж програв позицію гравцю «Омонії», то обрав найгірший варіант зупинити прохід: сфолив. Хоча міг просто супроводжувати опонента, адже той прокинув м'яч не в сторону воріт.

Оскільки порушення було очевидне, то в підказці арбітра ВАР не було потреби. Реалізувавши пенальті господарі зробили вагому заявку на перемогу».

Раніше ключовий гравець «Динамо» заговорив про трансфер після провальної серії киян.

Андрій Писаренко Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Бокс | 06 грудня 2025, 04:42 1

Боксер висловився про значущість Олімпіади