АМОРІМ: «Евертон був кращим навіть у меншості. Це крок назад»

Головний тренер МЮ прокоментував поразку своєї команди

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Рубен Аморім прокоментував поразку своєї команди з рахунком 0:1 у матчі 12-го туру англійської Прем'єр-ліги проти «Евертона».

«Вони виглядали сильнішими - як у повному складі, так і вдесятьох. Я помітив, що ми не грали з належною інтенсивністю. Вони справді заслужили на цю перемогу.

Суперник, по суті, зробив нам послугу, отримавши вилучення. Ми повинні були бути значно активнішими. Якщо вони грають у меншості, ми зобов'язані тиснути на них в атакувальній зоні. Нам потрібно прагнути кращого.

Чи сприймається це як крок назад? Так, особливо порівняно з тим, як ми виступали раніше. Не варто зациклюватися виключно на результаті - він справді поганий, але мене значно більше турбує відчуття, яке я мав під час гри. Сьогодні кожен із нас мав показати кращий рівень.

Завтра у нас тренування, і ми детально розберемо всі питання», - заявив Аморім.

Михайло Олексієнко Джерело: BBC
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 17 грудня 2025, 08:30 8

Ігор Суркіс довірив Ігорю Костюку керівництво командою щонайменше до весни