Без шансів для суперника. Царукян задушив Дена Хукера в головній події UFC

Бій в Катарі завершився у другому раунді

У суботу, 22 листопада, на арені «ABHA Arena» в Досі (Катар) відбувся турнір зі змішаних єдиноборств UFC Fight Night 265.

Головною подією шоу став нетитульний 5-раундовий поєдинок в легкій вазі (до 70,3 кг) - в октагоні зустрілися Арман Царукян (22-3) з ​​Вірменії та новозеландець Ден Хукер (24-12).

Хукер намагався тримати суперника на дальній дистанції, використовуючи перевагу в габаритах, періодично відстрілюючись лоу-кіками. Незважаючи на всі зусилля новозеландця, Царукян легко проривався на ближню дистанцію, де блискавично атакував опонента джебами та боковими.

На обличчі Дена швидко з'явилося розсічення - він намагався перевести бій на покриття, проте його ідея провалилася і тепер вже він сам опинився під Арманом, у дуже небезпечному становищі.

Бій завершився в другій 5-хвилинці - Арман повалив новозеландця, розбиваючи його потужними ударами, в тому числі і ліктями. В одному з епізодів Царукян вийшов на задушливий і змусив Хукера здатися.

Арман Царукян (Вірменія) - Ден Хукер (Нова Зеландія) - SBM 2

Фотогалерея:

Микола Титюк Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Бокс | 05 грудня 2025, 08:59 2

Боксер назвав самого себе