Польща втратить Левандовськи, якщо не пройде Албанію, Україну чи Швецію
Збігнєв Бонек розповів про перспективи відомого форварда у національній збірній
- 21 листопада 2025, 13:07
- |
- 1657
- 1
Легендарний екс-футболіст збірної Польщі Збігнєв Бонек впевнений, що форвард іспанської «Барселони» Роберт Левандовськи завершить кар'єру в національній команді, якщо не зможе пробитися на чемпіонат світу.
У півфіналах плей-офф кваліфікації зіграють Україна - Швеція та Польща - Албанія. Переможці цих протистоянь боротимуться за путівку на мундіаль.
- Нездатність пройти далі - враховуючи, що ми беремо участь у всіх турнірах з 2016 року та уникнули найсильніших команди з першого кошику - чи стане це катастрофою?
- Катастрофа - надто гучне слово. Ймовірно, це буде неприємно, і виникнуть всілякі суперечки щодо стану польського футболу та майбутнього тренера. Важко будувати команду після поразки.
Не думаю, що ми колись програвали Албанії в Польщі, але нам треба бути обережними, адже це команда, гравці якої глибоко прив'язані до своїх національних кольорів.
- Роберт Левандовськи. Поразка в плей-офф означатиме завершення його міжнародної кар'єри?
- Звісно, це очевидно. Поразка в плей-офф та відсутність путівки на чемпіонат світу змусить Роберта здатися. Очевидно, що він не думає про те, щоб брати участь у Євро-2028 та їхати туди 40-річним гравцем. Сподіваюся, якщо він і залишить збірну, то тільки на чемпіонаті світу, - сказав Бонек.