Легенда Динамо назвав найскладнішого суперника України у фіналі плей-оф
Кузнецов висловив думку про суперників національної команди
- 21 листопада 2025, 03:00
- |
- 21 листопада 2025, 03:04
- 4974
- 0
Колишній захисник «Динамо» та екскерманич юнацьких збірних України Олег Кузнецов висловив думку про суперників національної команди у плей-оф кваліфікації на ЧС-2026.
Раніше Кузнецов пояснював, чому збірній України не варто боятися Швеції. А також поділився міркуваннями щодо можливого суперника у фіналі плей-оф:
- Що скажете про пару Польща - Албанія, з переможцем якої українці зійдуться у фіналі плей-оф?
- Польща - це найскладніший суперник для збірної України з усіх, хто міг нам дістатися. Це дуже невдалий для нас жереб. Чому я виділяю саме Польщу? Тому що поляки - явні фаворити у протистоянні з Албанією. В Албанії також чимало якісних футболістів, які виступають за сильні європейські клуби. І збірній Албанії останнім часом завжди чогось трохи не вистачало, щоб потрапити на Євро чи на Чемпіонат світу. Однак, збірна Польщі, повторюся, сильніша за Албанію.
- Той факт, що обидва матчі плей-оф збірна України проведе на формально домашньому стадіоні, нам на руку?
- Зі Швецією - так. Хоча, враховуючи статус поєдинку, можна очікувати, що шведських уболівальників на арені в Польщі буде дуже багато. Але, якщо пройдемо Швецію, то проти тих же поляків грати в Польщі, очевидно, не будемо... Доведеться обрати іншу локацію. Не виключено, що домашнім для нас стане якийсь стадіон в Іспанії, де наші вже грали. Тому, вибір умовно домашніх арен для плей-оф буде головним болем для тренерського штабу збірної України.
20 листопада у Цюриху відбулося жеребкування плей-оф кваліфікації ЧС-2026 у зоні УЄФА. Суперником збірної України у півфіналі плей-оф стала Швеція.
Півфінальний матч заплановано на 26 березня, фінал (у разі перемоги над Швецією) - на 31 березня.
Обидва поєдинки відбудуться на умовно домашньому стадіоні для України.