Думки про Жоту не полишали: зізнання Робертсона після матчу
Емоційне зізнання капітана збірної Шотландії
- 19 листопада 2025, 06:14
- |
- 663
- 0
Капітан збірної Шотландії Ендрю Робертсон після переможної зустрічі у відбірковому раунді до Чемпіонату світу з футболу 2026 року проти збірної Данії (4:2), що забезпечила вихід до фінальної частини турніру, поділився, що перед грою його думки були зосереджені на колишньому партнерові по «Ліверпулю» Діогу Жоті.
«Мабуть, я добре маскував свої почуття, але насправді я був емоційно розбитий. Розумів, що, зважаючи на мій вік, це, ймовірно, останній шанс потрапити на Чемпіонат світу, і не міг відігнати думки про мого товариша Діогу Жоту.
Ми неодноразово говорили про мундіаль. Він пропустив турнір у Катарі 2022 року через травму, а я жодного разу не зміг кваліфікуватися. Ми завжди обговорювали, як це було б - поїхати разом на чемпіонат світу. Однак я впевнений, що сьогодні ввечері він усміхається, дивлячись на мене з небес.
Він не йшов у мене з голови цілий день, тому в роздягальні у мене були невеликі труднощі. Здається, я добре приховав це від інших гравців, але я просто безмежно щасливий, що все завершилося саме так», - прокоментував Робертсон.
За результатами групового етапу кваліфікації до ЧС-2026 збірна Шотландії посіла перше місце у групі C, забезпечивши собі участь у Чемпіонаті світу вперше з 1998 року.
На початку липня 2025 року колишній нападник «Ліверпуля» Діогу Жота трагічно загинув у дорожньо-транспортній пригоді в Іспанії разом зі своїм братом.