Конкурент для Довбика. Рома хоче підписати нападника з топклубу АПЛ
Джошуа Зіркзе основний варіант, а Матіс Тель – запасний
- 17 листопада 2025, 18:12
- |
- 17 листопада 2025, 18:13
- 458
- 1
«Рома» продовжує шукати посилення для атакувальної ланки команди перед зимовим трансферним вікном.
За інформацією італійських ЗМІ, Фредерік Масара перебуває у постійному контакті з «Манчестер Юнайтед» щодо Джошуа Зіркзе.
Мета «джаллороссі» - оформити оренду з опцією викупу, проте ця угода ще не узгоджена з «червоними дияволами».
«Юнайтед» спершу хоче знати терміни відновлення Шешко та шукає гравця, який зможе замінити Мбеумо, який вирушить на Кубок африканських націй. Попри це сам Зіркзе прагне змін вже в січні, щоб отримати ігрову практику для потрапляння на чемпіонат світу, і вважає Серію А, а особливо «Рому», ідеальним варіантом.
Також за гравцем активно стежить «Вест Гем», але голландець продовжує віддавати пріоритет поверненню до італійського чемпіонату.
Якщо ж переговори з «Манчестер Юнайтед» ускладняться, «Рома» має запасний варіант - Матіаса Теля з «Тоттенгема». Ця угода також може бути оформлена виключно на правах оренди, без можливості викупу відразу.