ОФІЦІЙНО. Відомий екс-футболіст Динамо став головним тренером

Сергій Рибалка домовився про співпрацю з «Ruh Media Team»

Колишній гравець київського «Динамо» та збірної України Сергій Рибалка визначився з клубом, в якому продовжить свою кар'єру.

Досвідчений півзахисник домовився про співпрацю з львівським медіафутбольним клубом «Ruh Media Team», де буде працювати новим головним тренером. Про це повідомила пресслужба команди в соціальній мережі Instagram.

Нещодавно Рибалка оголосив про завершення професійної кар'єри - у нинішньому сезоні український футболіст грав у Другій лізі за «Лісне» з Київської області, де провів 15 матчів і забив шість голів.

В активі футболіста - 104 гри у складі київського «Динамо» (три голи і п'ять асистів), а також дев'ять поєдинків у футболці збірної України.

Рибалка виступав також за «Олександрію», черкаський ЛНЗ, харківський «Арсенал», турецький «Сіваспор» та чеський «Слован».

«Ruh Media Team» минулий сезон UA Steel завершив на третьому місці, набравши 12 очок.

Микола Титюк Джерело: Instagram
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 10 грудня 2025, 10:27 88

Українець сів за кермо свого автомобіля, незважаючи на судову заборону