Денис УСТИМЕНКО: «Важко сказати, справедливо це чи ні»

Нападник «Оболоні» дав інтерв'ю клубному каналу

Нападник київської «Оболоні» Денис Устименко дав інтерв'ю клубному каналу.

- Ти провів чудовий матч проти «Епіцентру», був визнаний найкращим гравцем за версією вболівальників і забив перший гол. Як оцінюєш свій перформанс?
- Оцінюю цей матч як хорошу гру у нашому виконанні. Гра давалася, ми контролювали епізоди, і рахунок на табло це підтверджує. Дай Боже, щоб ми в такому ж дусі продовжували грати і перемагати.

- Після 12 турів команда посідає 11-те місце. Наскільки, на твою думку, це справедливо, і що може допомогти піднятися вище?
- Важко сказати, справедливо це чи ні. Але я впевнений, що ми здатні досягти кращих результатів. Зараз чемпіонат дуже рівний: кожна команда може відібрати очки в кожної. Це робить його цікавим як для вболівальників, так і для нас, футболістів. Будемо робити все можливе, щоб здобувати більше перемог і підніматися вгору.

- Попереду матч із «Шахтарем» - лідером чемпіонату. Як оцінюєш суперника і чого очікувати від зустрічі?
- «Шахтар» - дуже сильний суперник, один із грандів українського футболу. Ми з повагою ставимося до них. Завдяки паузі у нас є достатньо часу для якісної підготовки: приділимо багато уваги тактиці, аналізу та розбору гри суперника. Попереду два тижні роботи. Думаю, матч вийде цікавим. Ми налаштовуватимемось по-максимуму і зробимо все можливе на полі, щоб здобути потрібний для нас результат.

Раніше Денис Устименко прокоментував перемогу над «Епіцентром».

Дмитро Вус Джерело: ФК Оболонь
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 05 грудня 2025, 06:23 9

Церемонія жеребкування призначена на 19:00 за київським часом