Суперколо Норріса та провал Ферстаппена. Відбулася кваліфікація у Бразилії

Пілоти визначилися зі стартовими позиціями гонки

Відбулася кваліфікація Гран-прі Бразилії, 21-го етапу Формули-1 сезону 2025 року. Поул-позицію здобув Ландо Норріс, який домінував у цей вікенд і був першим у всіх практиках до кваліфікації. Його напарник Оскар Піастрі показав найшвидший час у першій спробі, але згодом опустився на четверте місце. Другим став Кімі Антонеллі на Мерседесі.

Третє місце зайняв Шарль Леклер на Феррарі - вражаючий прогрес Скудерії після невдалого початку вікенду. Неочікувано швидким виявився Олівер Берман, який на відміну від свого напарника показав відмінний темп і в підсумку став восьмим.

Неочікувано, Макс Ферстаппен вибув вже у першому сегменті кваліфікації - так само, як і його напарник по команді Юкі Цунода. Це вперше з 2006 року, коли обидва боліди Ред Булл не пройшли далі першого сегмента, і лише сьомий подібний випадок у кар'єрі Макса. Можливо, команда спробує змінити налаштування або замінити мотор і стартувати з піт-лейну. Цей результат суттєво зменшує шанси нідерландця захистити титул.

Разом із ними вилетіли: Окон, Колапінто та Бортолето, якому так і не зуміли зібрати болід після кваліфікації.

У другому сегменті неприємно здивував пілот Феррарі Льюїс Хемілтон. Семиразовий чемпіон не зібрав оптимального кола і стартуватиме лише 13-м, якщо команда не вирішить нічого змінювати.

У Q2 також вибули: Фернандо Алонсо, Алекс Албон, Ленс Стролл та Карлос Сайнс.

Топ-10: Норріс, Антонеллі, Леклер, Піастрі, Хаджар, Расселл, Лоусон, Берман, Гаслі, Хюлькенберг

Олександр Ляшецький Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 04 грудня 2025, 18:37 1

Іменитий український тренер відреагував на звільнення наставника київського клубу

Коментарі