Форвард Динамо готовий залишити команду, щоб мати ігрову практику

Матвій Пономаренко розглядає варіант з орендою до завершення нинішнього сезону

Форвард київського «Динамо» Матвій Пономаренко зізнався, що готовий у нинішньому сезоні залишити команду, щоб мати регулярну ігрову практику. 19-річний футболіст розглядає варіант з орендою, щоб потім повернутися до складу «біло-синіх».

- Дуже складно плавно перейти з юнацького футболу в дорослий. Тому що там зовсім інші швидкості, зовсім інше навантаження, розуміння гри. Проте з цим можна дати раду, адже не дарма в Європі люди грають за перші команди вже в 16-17 або 18 років.

Я вважаю, що тут не так у фізичному плані важко, як ментально. Бо ти граєш з дорослими і боїшся десь помилитися. Наприклад, м'яч десь неправильно прийняти... Одразу починаєш думати, а що тобі скажуть досвідчені партнери по команді. І це впливає загалом на моральний стан. І всім важкувато в цьому сенсі. З цим треба добре працювати, щоб спокійніше такі моменти сприймати і швидше адаптуватися до нових реалій.

Майбутнє в «Динамо»? Станом на зараз я не можу чітко відповісти на це питання. Ми не знаємо, як ситуація розвиватиметься в подальшому. Проте, якщо спроектувати поточний стан справ на майбутнє, то можливо, є сенс піти в оренду і набиратися досвіду і ігрової практики. І вже через півроку або рік, ставши сильнішим, повернутися до «Динамо» і боротися за місце в основі тут, - розповів Пономаренко.

У нинішньому сезоні форвард провів шість матчів за першу команду та чотири гри за U-19, де записав на свій рахунок чотири голи і один асист. Контракт Пономаренка спливає в грудні 2028 року.

Микола Титюк Джерело: Football.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 04 грудня 2025, 17:55 1

Богдан Редушко дебютував за першу команду у матчі проти «Полтави»

Коментарі