Син Козловського: «Рух не зникне. Батько дуже любить увагу і камери»
Святослав Козловський не вірить у зникнення львівської команди
- 08 листопада 2025, 16:11
- |
- 1494
- 1
Син засновника Руха Григорія Козловського, Святослав, відреагував на чутки про можливу ліквідацію клубу після завершення нинішнього сезону Української Прем'єр-ліги.
- Останнім часом дедалі частіше ходять чутки, що «Рух» після завершення сезону може зникнути. Чи відомо вам щось про це?
- Щодо цього мені нічого невідомо. Я думаю, що такого не може бути. Мій батько не зможе бути без команди. Він любить увагу, щоб його знімали камери, мовляв він номер 1. Як це про нього не будуть говорити? Він - людина такого типажу, що дуже любить медійність. Він не зможе без цього. Він вже не знає, звідки той гайп брати.
Пам'ятаєте відео, де він казав: «Скиньте реквізити, я всіх врятую»? «Карпати» він врятує, після конфлікту клубу з Гудимою він всіх врятує… Це все, щоб про нього говорили. Він не може без медійності. Він має багато грошей і йому сумно, він хоче бавитися в ігри. Він хоче робити нового Ферґюсона, нового Мончі. Розумієте? Він не зможе без тих медійних ігор. Якщо в людини є гроші, то він буде їх вкладати в щось, тому що їх дуже багато, наскільки я розумію. Не знаю, яка в нього фінансова ситуація зараз. Може, там щось змінилося. Щодо цього я нічого коментувати не можу, - сказав Святослав.
У нинішньому сезоні Української Прем'єр-ліги Рух посідає 15 сходинку турнірної таблиці, маючи у своєму активі 7 залікових пунктів після 11 зіграних матчів.