Шовковський розповів, що не сподобалося у грі Динамо після перемоги в ЛК
Київський клуб впевнено здолав боснійський «Зрінськи» у матчі третього туру
- 07 листопада 2025, 10:05
- |
- 2188
- 1
Головний тренер київського «Динамо» Олександр Шовковський зізнався, що не задоволений повністю грою власної команди в Лізі конференцій.
У четвер, 6 листопада, «біло-сині» на номінально домашній арені розгромили боснійський «Зрінськи» з рахунком 6:0. Ця перемога стала першою для «Динамо» після трьох турів основного етапу.
- Чи сьогодні ви повністю задоволені тим, з яким настроєм команда вийшла на перший тайм? І яка установка була в перерві, що в другому таймі «Динамо» не зупинялося й забивало гол за голом?
- Я не до кінця задоволений нашими діями в перші хвилини матчу. У перші 15 хвилин ми мали діяти спокійніше, не робити тих помилок, яких припустилися.
Сьогодні індивідуальна майстерність при виконанні була на високому рівні, але ми не маємо права допускати тих помилок, які були на початку гри. І взагалі я бачу багато моментів, які ми маємо покращувати для того, щоб робити нашу гру ще досконалішою, - розповів Шовковський.
У найближчому матчі, який відбудеться 9 листопада, «Динамо» зіграє проти черкаського ЛНЗ в поєдинку 12-го туру чемпіонату України.