Чемпіон світу в супертяжах кинув виклик Усику. Цей бій збере стадіон

Агіт Кабаєл готовий вийти на ринг проти представника України

Тимчасовий чемпіон WBC в суперважкій вазі (понад 90,7 кг) Агіт Кабаєл (26-0, 18 КО) повідомив, що готовий вийти на ринг проти володаря титулів WBC, WBO, WBA та IBF Олександра Усика (24-0, 15 КО).

- Чи вважаєте ви, що могли б провести бій з Усіком у Німеччині?

- Звичайно. Чому ні? Мене підтримують в Німеччині, але тут і українців дуже багато. Це протистояння викличе величезний інтерес і легко збере повний стадіон. Я думаю, що мій останній виступ був дуже солідним. Якщо Усик прийме мій виклик, я готовий, - зізнався Кабайєл.

Представник Німеччини востаннє виходив на ринг в лютому, коли в шостому раунді нокаутував китайця Чжана Чжилеї та завоював титул WBC Interim.

Для того, щоб бій з Усиком став реальністю, Агіту необхідно успішно виступити в січні 2026 року - чемпіон в суперважкому дивізіоні зустрінеться з непереможеним поляком Даміаном Книбою.

Микола Титюк Джерело: YouTube
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 06 грудня 2025, 15:17 0

Українець отримає шанс у лондонському клубі, якщо успішно проявить себе у складі «Страсбурга»