Ігор СУРКІС: «Тренеру не потрібне тупе стадо»

Президент киян заперечив конфлікт між Шовковським та Ярмоленком

Президент «Динамо» Ігор Суркіс спростував інформацію про нібито конфлікт між Андрієм Ярмоленком та Олександром Шовковським.

За словами Суркіса, розмови про непорозуміння всередині команди - вигадка журналістів, яка лише негативно вплинула на колектив.

«Журналісти роздули якийсь конфлікт, і це позначилося на грі команди, яка втрачала очки в кінцівках матчів. Я лише радий, що в нас є такий лідер, як Ярмоленко. Свого часу таким був Лужний - без подібних гравців неможливо побудувати команду. Тренеру не потрібне тупе стадо», - заявив президент клубу.

Раніше президент київського «Динамо» Ігор Суркіс залишився обурений діями головного арбітра в матчі чемпіонату України з донецьким «Шахтарем» (1:3), який відбувся 2 листопада.

Дмитро Олійченко Джерело: ФК Динамо Київ
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 06 грудня 2025, 07:43 1

Президент УАФ – про розвиток молодих українських тренерів