«Якщо нам вдасться ...». Конте розповів, як Наполі вийти з кризи у ЛЧ
Італійський фахівець сподівається на позитивний результат матчу з Айнтрахтом
- 04 листопада 2025, 09:18
- |
- 143
- 0
Італійський рульовий «Наполі» Антоніо Конте висловився напередодні матчу основного турніру Ліги чемпіонів проти німецького «Айнтрахта».
Зустріч відбудеться у вівторок, 4 листопада, в Неаполі, стартовий свисток пролунає о 20:45 за київським часом.
«Якщо нам вдасться перемогти, ми зможемо повернутися на колишній шлях у Лізі чемпіонів. Ми знаємо, що нам протистоїть сильний суперник, але на цьому рівні всі суперники сильні. У нас є амбіції і рівень, щоб конкурувати і на європейській арені», - передає слова фахівця прес-служба УЄФА.
У матчі 3-го туру Ліги чемпіонів «Наполі» крупно програв «ПСВ» на виїзді (2:6). На даний момент у італійського колективу 3 набраних бали, він займає 22-е місце в турнірній таблиці. «Айнтрахт» набрав аналогічну кількість очок, німецька команда йде на 24-му місці.