ФОТО. Легенда МЮ розповів про своє викрадення. Шокуюча історія
Дімітар Бербатов розповів, як у болгарському футболі відбувалися трансфери
- 29 жовтня 2025, 07:31
- |
- 03 листопада 2025, 13:08
- 1588
- 0
Колишній нападник «Манчестер Юнайтед» Дімітар Бербатов розповів, що в юності його викрали в Болгарії, коли інший клуб намагався переманити його з ЦСКА Софія.
В інтерв'ю Ріо Фердінанду Бербатов зізнався, що йому було 18 років, коли товариш по команді привіз його до ресторану, де сиділа група чоловіків. «Це були важкі часи, різні банди», - згадує він.
«Ми зайшли, і за одним столом сидів чоловік, а за іншими - здоровенні хлопці, типові балканці. Вони просто дивилися, мовчали й виглядали страшно. Чоловік сказав: «Ми все про тебе знаємо. Ти маєш змінити клуб. Ми хочемо тебе.» Я відповів, що щасливий у ЦСКА, а він: «Не хвилюйся, усе влаштуємо»».
Більше яскравих фото із життя спортсменів у Telegram-каналі LIFESTYLE на Sport.ua
Бербатов злякався й благав дозволити йому подзвонити батькові. Лише через три години це дозволили. «Я сказав: «Тату, я не знаю, де я. Навколо величезні хлопці». Він відповів: «Заспокойся, я все владнаю»».
Зрештою батько забрав сина, і нападник залишився у своєму клубі. «Я думав, що це кінець. Тоді зрозумів - потрібно швидко подорослішати», - каже Бербатов.
Пізніше він назвав перехід до «Баєра» найкращим рішенням у житті. Після п'яти років у Німеччині він грав за «Тоттенгем», «Манчестер Юнайтед», «Фулгем», «Монако», ПАОК та індійський «Керала Бластерс».