БЕЛЛІНГЕМ: «Грати простіше, коли є Мбаппе. Треба віддати йому пас і все»
Джуд розповів, як мадридцям вдалося переграти «Барселону» в Ель-Класіко
- 27 жовтня 2025, 11:23
- |
- 27 жовтня 2025, 11:46
- 1292
- 1
Півзахисник мадридського «Реала» Джуд Беллінгем поділився емоціями після домашньої перемоги над «Барселоною» в десятому турі Ла Ліги (2:1).
«Дуже важлива перемога для нас. Ми дуже щасливі. Ми довго програвали їм, і сьогодні - гарний день для всіх нас. Уся команда виклалася на повну, і ми заслужили ці три очки.
У першому таймі, коли ми володіли м'ячем, ми діяли дуже рішуче в кожній атаці, завдавали ударів. У другому таймі добре зіграли в обороні. Відмінно проявили себе Мілітао, Хейсен, Феде, Каррерас, Карвахаль. Загалом уся команда провела чудовий матч.
Мій асист? Каталонці грають дуже високо, а в нас є Мбаппе - з ним усе простіше. Тому я розвернувся й віддав пас. Все легко.
Багато хто каже, що це везіння, але для мене це просто моє розуміння футболу - знати, куди піде м'яч, і правильно розташуватися, бути готовим, коли він до тебе прийде.
Наразі почуваюся чудово, хоча раніше відновлювався від травми. Я багато працював останні місяці з фізіотерапевтами, у тренажерній залі… Дуже щасливий, бо почуваюся добре й готовий до всього, що попереду», - сказав Джуд.