ОФІЦІЙНО. З 2028 року в Саудівській Аравії буде проводитися 10-й Мастерс

Змагання відбуватимуться на відкритому харді, точні дати поки що невідомі

23 жовтня Асоціація тенісистів-професіоналів (ATP) офіційно оголосила про проведення десятого Мастерса з сезону 2028 року в Саудівській Аравії.

ATP підписала угоду про співпрацю з компанією SURJ Sports Investment, яка входить до Саудівського суверенного фонду (PIF).

PIF є титульним спонсором рейтингу ATP, Мастерсів в Індіан-Веллс, Маямі та Мадриді. З 2023 року в Джидді проходить Молодіжний Підсумковий турнір, а з 2024 Ер-Ріяд приймає WTA Finals.

Точні дати Мастерсу в Саудівській Аравії поки що невідомі - розглядаються можливість проведення турніру в лютому або до Australian Open. Мастерс в С-А буде проходити на відкритому харді і він не буде обов'язковим.

Сітка Мастерса в Саудівській Аравії буде розрахована на 56 гравців. Турнір стане десятим в категорії ATP 1000 після Індіан-Веллс, Маямі, Монте-Карло, Мадрида, Рима, Торонто / Монреаля, Цинциннаті, Шанхая і Парижа.

Данііл Агарков Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Теніс | 04 грудня 2025, 19:22 12

Анастасія Потапова тепер виступатиме під прапором Австрії