Уродженець України вивихнув плече і не зможе провести бій в Нью-Йорку

Поєдинок Сергія Сідея та американця Малкольма Велмейкера на турнірі UFC 322 не відбудеться

Уродженець України Сергій Сідей (12-2) не зможе вийти в октагон, щоб провести бій проти проти непереможеного американця Малкольма Велмейкера (10-0).

Боєць повідомив, що змушений відмовитися від поєдинку через травму, яку отримав під час підготовки до турніру UFC 322. Про це він написав в соціальних мережах:

«Серце розривається писати це, але, на жаль, мені доводиться відмовитись від бою 15 листопада на UFC 322 через вивих плеча під час тренування. Перепрошую у свого суперника Велмейкера і сподіваюся, що у вас буде можливість побитися в цьому карді.

Я був дуже щасливий, коли отримав цю можливість, але гадаю, цього разу просто не судилося. Зроблю все, щоб швидко видужати і повернуся, як тільки зможу. Дякую всім за любов і підтримку».

Турнір зі змішаних єдиноборств UFC 322 відбудеться в ніч на 16 листопада на арені «Madison Square Garden» в американському Нью-Йорку. У головній події зійдуться представники напівсередньої ваги (до 77,1 кг) - чемпіон з Австралії Джек Делла Маддалена (18-2) та колишній володар титулу дивізіоном нижче, росіянин Іслам Махачев (27-1).

Микола Титюк Джерело: Instagram
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 04 грудня 2025, 23:45 4

Тарас Михавко привертає увагу «Галатасараю»

Коментарі