Ахметов хоче розширити бізнес. Побореться за великий завод у Румунії

Президенту «Шахтаря» приписують інтерес до сталеливарного заводу у Галаці

Український бізнесмен та президент футбольного клубу «Шахтар» Рінат Ахметов має бажання придбати найбільший сталеливарний завод Румунії, що знаходиться у місті Галац.

В Румунії Ахметов вже має кілька підприємств, які займаються виробництвом та реалізацією електроенергії, а тепер замислився над розширенням бізнесу.

Втім, серйозну конкуренцію президентові «Шахтаря» щодо придбання сталеливарного заводу в Галаці має намір скласти місцевий бізнесмен Дорінел Умбреску, який на румунському ринку володіє найбільшими компаніями у сфері будівництва.

Окрім Ахметова та Умбреску на придбання заводу в Галаці претендують також інвестори з Німеччини та Туреччини.

Зазначається, що сталеливарний завод у Галаці наразі належить Liberty Group, власником якої є індійсько-британський інвестор Санджів Гупта.

Нині завод у Галаці знаходиться на межі банкрутства, і щоб не допустити його у вересні румунський уряд сформував спеціальний міжвідомчий комітет.

Олексій Сливченко Джерело: Ziarul Financiar
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Бокс | 05 грудня 2025, 08:59 1

Боксер назвав самого себе

Коментарі