«Чи є сенс їх боятися? З ними можна грати». Воробей – про збірну Франції

Андрій Воробей вірить, що команда Реброва може обіграти французів

Екс-гравець «Шахтаря» Андрій Воробей в ексклюзивному інтерв'ю для Sport.ua висловився про матч між збірними Франції та України:

- Це показник, що Україна виграла в Ісландії, а Франція з цією командою зіграла внічию? Або французи не дуже старалися зіграти на перемогу?

- Французи є французи. Це теж люди. Це не роботи. Який сенс їх боятися? І з ними можна грати. Ісландія показала, що з будь-якою командою можна грати. Я думаю, і ми зможемо з французами грати. Це футбол. Можна весь матч оборонятися, перед фінальним свистком забити і виграти матч! Футбол непередбачуваний. У футболі можливо все. Я думаю, Україну рано списувати в майбутньому матчі з Францією.

- У виїзному матчі з Францією можна розраховувати на позитивний результат?

- Так! З усіма командами можна і потрібно грати. А якщо ми хочемо досягти якихось великих цілей, то ми вже повинні в таких поєдинках, як з Францією і так далі, показувати хороший футбол і результат.

- Отже, чекаємо від матчів з Францією та Ісландією хороших результатів?

- Хотілося б, щоб цей настрій, який був у цих двох поєдинках, перенісся на наступні ігри. Дай Боже, щоб цей настрій залишився на наступні матчі!

Поєдинок між збірними Франції та України відбудеться 13 листопада о 21:45 за Києвом.

Данііл Киріяка Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 05 грудня 2025, 21:58 0

Команди зіграють матч 13 туру чемпіонату Португалії