ФОТО. Анатолій Трубін у колаборації з Олександром Усиком. Вогонь
Анатолій Трубін просуває бренд боксера...
- 10 жовтня 2025, 00:41
- |
- 1439
- 0
Воротар збірної України та «Бенфіки» Анатолій Трубін представив нову фотосесію, у якій з'явився в одязі бренду «UNDISPUTED».
У підписі до серії світлин футболіст залишив коротке, але влучне повідомлення: «Спокійний розум. Чітка концентрація. Готовність до бою».
Бренд «UNDISPUTED» належить Олександру Усику - чемпіону світу з боксу, який розвиває власну лінію спортивного та lifestyle-одягу.
Більше яскравих фото із життя спортсменів у Telegram-каналі LIFESTYLE на Sport.ua
На фото Трубін позує на пляжі в мінімалістичних образах бренду: світлий total look, жовта куртка з написом «Never Enough» і світшот із логотипом «UNDISPUTED». Атмосфера зйомки - впевненість, спокій і готовність до боротьби.
За даними ЗМІ, Трубін і Усик є друзями в реальному житті. І тепер ця фотосесія може стати підтвердженням нової колаборації між воротарем збірної України та світовим чемпіоном із боксу.
Багато фанатів уже відзначили, що UNDISPUTED ідеально відображає характер обох спортсменів - спокій, зосередженість і бойовий дух.