«Чим займався медичний штаб Динамо?» Спортлікар – про травму Тимчика

Захисник залишив табір збірної, Дмитро Бабелюк прокоментував ситуацію

Спортивний лікар Дмитро Бабелюк прокоментував травму захисника Динамо Олександра Тимчика, який залишив табір збірної України:

«Ситуація з Тимчиком пройшла трохи під радарами, але я не можу її оминути. Поясніть мені, що відбувається з комунікацією між збірною та клубами, адже вже який раз до списку потрапляє травмований гравець, який передчасно покидає табір?

Так, це типова практика (Ріс Джеймс покинув табір збірної Англії через травму, яку не встигли діагностувати), але ж не настільки регулярно. Якщо кейс Джеймса можна зрозуміти, то чим займався медичний штаб Динамо півтижня? Тимчик, можливо, отримує пошкодження у грі з Крістал Пелас, з ним нічого не роблять, сподіваючись, що пройде. Його включають в заявку на гру на вихідних, яку він успішно просиджує (нахіба?)

Потім Саша їде в збірну, проблема нікуди не зникає, йому за кордоном, швидше за все, роблять обстеження і дізнаються, що травма таки є, яка не дозволить йому зіграти за збірну. Занавіс. Я вже змучився крінжувати з медичних справ у Динамо, але оці штанги з тижня в тиждень - вони ж починають прямо впливати на результати. Як клубу, так і, потенційно, збірної».

Микола Степанов Джерело: Hospital Pass
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 07 грудня 2025, 16:44 3

Команди зіграли лише 18 хвилин