Німецька біатлоністка: «Відчувала себе дуже втомленою, і не лише фізично»

Юлія Таннхаймер прокоментувала минулий сезон

Надія німецького біатлону Юлія Таннхаймер поділилася враженнями від минулого сезону, який став для неї першим повноцінним у кар'єрі.

20-річна спортсменка завдяки вдалим виступам отримала шанс взяти участь у першому етапі майбутнього Кубка світу і не збирається марнувати можливість продемонструвати свою силу.

«Оглядаючись назад, це був виснажливий період, відмінний від усього, що я знала раніше. У попередні роки я ще навчалася в школі і ніколи справді не проходила повний сезон. Минулої зими сезон був дуже насиченим, і я відчула це особливо наприкінці березня. Я була дуже втомлена, і не лише фізично.

Здається, що мені вдається показати хороший результат на лижах, але я ще не використовувала свій потенціал повністю. Моя витривалість під час бігу, наприклад, краща, ніж на лижах. Це означає, що я ще не вмію повністю передавати силу та техніку так, як могла б. Крім того, у мене ще є запас щодо темпу на колі.

Квиток до збірної дійсний лише на відкриття сезону в Естерсунді, тож я не можу почивати на лаврах. Я хочу довести собі та тренерам, що рішення виставити мене на Кубок світу правильне. Минулого року я вже отримала можливість виступити на першому етапі, підходила до нього з тим самим настроєм і показала хороші результати. Цього року зроблю те саме», - сказала Таннхаймер.

Саме минулого сезону Юлія разом із партнерками фінішувала першою в естафеті на етапі Кубка світу в Хохфільцені, що стало найкращим результатом у її кар'єрі.

Андрій Вітренко Джерело: Ski-Nordique
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 05 грудня 2025, 05:02 1

Бельгієць хоче підсилення захисту