Тренер Жирони: «Він провів відмінний матч. Він дуже розумний»

Іспанський коуч прокоментував матч з «Валенсією»

Іспанський тренер «Жирони» Мічел прокоментував матч восьмого туру Ла Ліги, в якому його підопічні з рахунком 2:1 здолали «Валенсію»:

Перемога: «Я радий за гравців. Я бачив команду, яка страждала на полі і потребувала перемоги. Вони заслужили це. Вони викладалися на всі 100%, це дуже особлива перемога, і я бачив команду, яка боролася від щирого серця, а це завжди зміцнює».

Страждання: «Ми вміли страждати. У житті потрібно вміти це робити, і в житті теж. Коли справи йдуть не так, як хотілося б, потрібно це робити. За 8 турів сталося багато поганого, я не пам'ятаю, щоб за чотири роки було п'ять вилучень, сьогодні 9 втрат, Соліс теж не міг грати... Занадто багато».

Ультиматум: «Я не можу контролювати те, що відбувається зовні, і те, що у людей в головах. Мене турбувала гра, а моя ситуація мене мало хвилює. Я сказав гравцям, що якщо вони будуть боротися разом і проявлять дух, то виберуться з цієї ситуації. Вболівальники, які бачили, як ми страждаємо, але боремося, зробили крок назустріч і допомогли нам. Як тренер, я знаю, що потрібно зробити, щоб поліпшити цю команду, а рішення про те, чи продовжувати мені чи ні, - це справа інших».

Арнау: «Є гравці, які грають зі мною вже 5 років. Він, Стуані та Іван Мартін. Це помітно. Він може грати на фланзі, я знав, що він може грати на позиції крайнього, а після травми Франсеса він став грати в центрі. Він провів відмінний матч. Коли Данджума грав на позиції крайнього, йому довелося грати на фланзі, і він дуже розумний. Його рівень залежить не від фізичних даних, а від інтелекту. У цьому він просто ас».

Франсес: «У нього серйозне розтягнення. До того ж він вилучений з поля».

Психологічна стійкість: «Коли з тобою відбувається стільки поганого і тобі забивають гол. Ти можеш зламатися, не тому, що опускаєш руки, а тому, що завмираєш і не можеш зробити крок вперед. Сьогодні вони знайшли в собі сили, щоб забити 2:1, а потім оговтатися від вилучення і т. д. Це перемога, яка дуже приємна, тому що вона далася з великими труднощами. Не домогтися її було б великим ударом».

Вдячність: «Я зібрав тренерський штаб і гравців, щоб подякувати їм за те, що вони подолали і впоралися з делікатною ситуацією. Я подякував їм за те, що вони боролися, незважаючи на труднощі, і боролися разом».

Геть его: «Першим, хто позбувся його, був я сам, завдяки тому, як я з ними розмовляв. Обіймаючи їх і виявляючи співчуття. Іноді вимоги настільки великі, що ти не бачиш, що вони теж страждають. Я сказав їм, що збираюся змінитися, що я з ними і що мені потрібно, щоб вони позбулися его».

Вилучення: «Коли є страждання, іноді ти робиш речі, які не є правильними. У деяких ситуаціях також потрібно враховувати той факт, що ми не робимо так багато. Ми одні з тих, хто робить найменше фолів у лізі, але отримуємо більше карток, ніж суперники. Треба покращуватися».

Як він відчуває перемогу: «Я можу бути в центрі уваги і піддаватися критиці, але до перемог і поразок я ставлюся спокійно. Сьогодні я насолоджуюся перемогою, у нас є два тижні, щоб відновити сили. Я не відчував тиску, що повинен виграти, мені було все одно. Це самотність тренера, на щастя, існує».

Атмосфера: «Нам дуже потрібні наші вболівальники. В останні хвилини вони підтримували команду і заряджали її енергією. Щоб виграти, нам потрібно бути разом і дивитися вперед».

Раніше стала відома оцінка Ваната за супергол у ворота «Валенсії».

Данііл Киріяка Джерело: Marca
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 05 грудня 2025, 18:29 0

Олег вважає, що кияни мають проблеми в обороні