Тренер розповів, що з Динамо трапився нещасний випадок

Олег Дулуб – про травму Михавка

Відомий тренер Олег Дулуб висловився про травму Тараса Михавка та затримку у його заміні у матчі «Динамо» - «Крістал Пелес» (0:2).

«Кияни майже 10 хвилин грали вдесятьох. Але це все одно нещасний випадок, тому що ситуацію з Тарасом важко було спрогнозувати. Така травма… Падіння, треба було швидко реагувати.

Це вважається як нещасний випадок. Зазвичай запасні йдуть розминатися з 30-ї хвилини, а тут момент стався раніше. Але раз така ситуація сталася, а він ще 2-3 хвилини рухався по полю, то необхідно було вже готувати захисника. Ці 10 хвилин для заміни - це дуже довго. Була гра на рівних, а при мінус один «Пелес» реалізував кількісну перевагу», - сказав Дулуб.

«Динамо» та «Крістал Пелас» провели поєдинок на стадіоні Люблін Арена в Польщі. Зустріч завершилася з рахунком 2:0 на користь орлів.

Дмитро Олійченко Джерело: Трибуна
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 30 грудня 2025, 13:18 15

В перший місяць нового року фанатам «синьо-жовтих» буде за чим слідкувати на трансферному ринку