Наполі – Спортінг. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів
Поєдинок відбудеться 1 жовтня о 22:00 за Києвом
- 01 жовтня 2025, 19:25
- |
- 978
- 0
1 жовтня на стадіоні Дієго Армандо Марадона (Сан-Паоло) відбудеться матч 2-го туру основного раунду Ліги чемпіонів, в якому Наполі зустрінеться зі Спортингом Лісабон. Поєдинок розпочнеться о 22:00 за київським часом.
Наполі
Команда влаштувала своїм уболівальникам американські перегони. У 2023-му році досить несподівано вдалося виграти Серію А. Але автор того успіху, Спаллетті, очевидно, зрозумівши неминучість спаду, пішов з посади, і мав рацію - володар титулу фінішував у 2024/2025 за межами зони єврокубків взагалі. Але саме після цього в Неаполь прибув Конте - і відразу повернув нових підопічних на перше місце.
Зараз навіть без травмованого Лукаку вдалося стартувати з низки перемог. Навіть поразку Манчестер Сіті сприйняли спокійно - там партнерів явно підвів Ді Лоренцо, отримавши червону картку ще в першому таймі. Але в неділю було програно і Мілану на Сан-Сіро, хоча варто відзначити черговий гол досвідченого новачка, Де Брейне.
Спортінг Лісабон
Клуб під керівництвом Рубена Аморіма повернувся на лідируючу позицію в португальському футболі. Втім, і після його раптового відходу вдалося закінчити і минулий сезон золотим дублем. Звичайно ж, козирем були голи Дьокереша, який влітку все ж змусив себе продатися в лондонський Арсенал.
Можливо, саме голів шведа не вистачило в поєдинках з ключовими суперниками в новому сезоні. Спочатку поступилися 0:1 в Суперкубку Бенфіці. А літо закінчили, програвши вдома 1:2 Порту вже в Прімейрі. Втім, в інших поєдинках підопічні Руя Боржеша змогли виграти. У тому числі не було особливих проблем і в першому турі, з Кайратом, якого розгромили 4:1. З іншого боку, на своєму полі пропустили навіть від аутсайдера, дебютанта, який подолав всю Європу заради такої зустрічі.
Статистика особистих зустрічей
Клуби грали аж у 1989-му році. Тоді за два поєдинки єдиний гол забили вдома італійці.
Прогноз
Букмекерські контори не вірять, що гості зможуть зачепитися навіть за нічию. Конте не може дозволити собі нової невдачі - віримо в перемогу його підопічних (коефіцієнт - 1,9).
22:00