Хабі АЛОНСО: «Боляче, було боляче, але ми вже в режимі Ліги чемпіонів»

Іспанський коуч дав прес-конференцію перед матчем з «Кайратом»

Іспанський тренер мадридського «Реала» Хабі Алонсо дав прес-конференцію перед матчем другого туру Ліги чемпіонів, в якому його підопічні зустрінуться з «Кайратом»:

Матч: «Це матч Ліги чемпіонів. Неважливо, хто суперник і де граємо, ми хочемо перемогти. Важливо добре почати, ми вже виграли вдома і хочемо набрати очки на виїзді».

Роздуми після дербі: «Я вважаю, що як перемога, так і поразка повинні тривати 24 години. А потім - аналіз. Справа була не тільки в настрої. Ще в темпі, тактиці, грі. Інше - це трохи спрощено. Ми не добре зіграли. Ми провели аналіз і будемо його використовувати. Тепер - режим Ліги чемпіонів».

Беллінгем: «Всі матчі дають мені поживу для роздумів. Мені подобається їх аналізувати, дивитися, що ми підготували і що вийшло. З тими гравцями, які у нас є, ми можемо вибирати з декількох варіантів. Нам потрібні Джуд, Феде (прим. - Вальверде), Арда... Того дня все пішло не так, як ми очікували, але на майбутнє у нас є багато варіантів».

Зв'язок у роздягальні: «Я не бачив недоліків у розмовах, я бачив, що вони є. І вони мають основоположне значення для формування ігрової концепції та духу. Ми перебуваємо у фазі становлення. Я не знаю, скільки це триватиме. Іноді, щоб зробити крок вперед, потрібно зробити два кроки назад. Ми будемо покращуватися».

Відстань і календар: «Потрібно адаптуватися. Ми трохи змінили звичайний план дій. Найрозумніший - той, хто краще адаптується. Це просто ще один матч, а не привід для виправдань».

Недолік настрою в дербі: «Потрібно перегорнути сторінку. 24 години вже минули, ми думаємо про те, що робити завтра, про команду, яка буде грати. Ми не хочемо втрачати очки».

Чого не вистачило?: «Є футбольні причини, ми не були на найкращому рівні. Справа не тільки в ставленні. Це частина процесу навчання. Ми пройшли 58 днів, вірно? І ось ми тут. Боляче, було боляче, але ми вже в режимі Ліги чемпіонів».

Ротації: «Ми вийдемо з одинадцятьма гравцями, і це одинадцять гравців «Реала». Це буде конкурентоспроможна команда, яка зіграє проти команди, що дебютує в Лізі чемпіонів і яка вимагатиме від нас хорошого рівня».

Підготовка до матчу: «Грати добре, добре пресингувати, добре захищатися, добре атакувати... З нашою формою, з тими, хто вийде на поле, це буде конкурентний матч. «Кайрат» добре організований і має хороший імпульс. Треба буде поставитися до цього серйозно з самого початку».

«Кайрат»: «Ми бачили їхні матчі проти «Селтіка», «Спортинга»... У них добре сформований кістяк, в атаці є різні варіанти. Вони вміють добре комбінувати, грають прямолінійно, у них все ясно. Треба добре боротися».

Матч між «Кайратом» і «Реалом» відбудеться 30 вересня о 19:45 за київським часом.

Раніше повідомлялося про те, що «Реал» досяг угоди з володарем «Золотого м'яча».

Данііл Киріяка Джерело: AS
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 04 грудня 2025, 18:37 1

Іменитий український тренер відреагував на звільнення наставника київського клубу