ФОТО. Колишні зірки Роми відреагували на перший гол Довбика у сезоні
Хуммельс і Джеко тепло привітали українця з першим голом за Рому в цій кампанії
- 28 вересня 2025, 22:49
- |
- 28 вересня 2025, 22:56
- 2080
- 1
Колишні зіркові гравці «Роми» Матс Хуммельс і Едін Джеко відреагували на дебютний гол нападника римлян Артема Довбика в новому сезоні. Український форвард забив у матчі 6-го туру Серії А проти «Верони» (2:0).
Колишній захисник збірної Німеччини і «Роми» залишив коротке повідомлення в сторіс на своїй сторінці в Instagram.
«Браво, мій друже», - написав 36-річний німець.
Джеко репостнув сторіс Довбика, в якому українець виклав спільне з боснійцем фото з підписом: «Ми повинні бачитися один з одним частіше». Джеко додав коментар: «Безумовно».
Хуммельс і Довбик разом грали за італійський клуб у минулому сезоні. Влітку німець оголосив про завершення професійної кар'єри.
Після закінчення матчу Довбик похвалився, що він прогресує як фізично, так і в плані руху на полі.
Український форвард вийшов в основі команди Джан П'єро Гасперіні і провів на полі 60 хвилин. Довбик відкрив рахунок у матчі на 7-й хвилині ефектним ударом головою.