Янг Бойз – Панатінаїкос – 1:4. Хет-трик марокканця в гостях. Відео голів

Півзахисник Анас Зарурі відправив у ворота швейцарської команди три м'ячі

Грецький «Панатінаїкос» не помітив опору швейцарського «Янг Бойз» в поєдинку першого туру основного етапу Ліги Європи. Гості розгромили суперника з рахунком 4:1.

За перші двадцять хвилин в воротах швейцарської команди побувало три м'ячі, два з яких на свій рахунок записав марокканський півзахисник Анасс Зарурі. «Янг Бойз» зумів скоротити відставання в рахунку, однак у другій половині гри пропустив черговий гол - хет-трик оформив той самий марокканець.

У наступному турі «Панатінаїкос» зіграє на домашній арені проти нідерландського «Гоу Ехед Іглз». Швейцарський клуб спробує реабілітуватися 2 жовтня у протистоянні з румунським ФКСБ.

Варто зазначити, що 24-річний Зарурі забив вперше в нинішньому сезоні - до старту в Лізі Європи в нього було сім матчів без голів.

Ліга Європи. 1-й тур, 25 вересня

Янг Бойз (Швейцарія) - Панатінаїкос (Греція) - 1:4

Голи: Янко, 25 - Свідерський, 10, Зарурі, 13, 19, 68

Відеоогляд матчу:

Микола Титюк Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 06 грудня 2025, 17:28 77

Команда Турана завершить перше коло УПЛ точно не першою