Дембеле звернувся до Мессі і Барселони після завоювання Золотого м'яча

Вінгер ПСЖ подякував іспанській команді та вінгеру збірної Аргентини

22 вересня в паризькому театрі Шатле відбулася церемонія вручення Золотого м'яча 2025. France Football оголосив володаря найпрестижнішої індивідуальної нагороди - найкращим футболістом світу був визнаний вінгер французького ПСЖ Усман Дембеле.

Після цього успіху футболіст поділився своїми емоціями, а також подякував аргентинцю Ліонелю Мессі, з яким грав разом, та «Барселону». З серпня 2017 року по серпень 2023 року француз виступав у чемпіонаті Іспанії за каталонський клуб.

«Ця перемога стала можливою завдяки моїй команді, ПСЖ. Я хочу подякувати всім своїм одноклубникам. Я хочу сказати спасибі клубу моєї мрії - «Барселоні», і особисто Ліонелю Мессі, з яким я провів чимало часу. Я багато навчився в нього.

Мати можливість грати з Ліонелем Мессі... Це неймовірно. Хочу подякувати Дідьє Дешаму, тренеру збірної. Сподіваюся, що ми зможемо разом з ним виграти чемпіонат світу. І величезна подяка моїй мамі. Ти завжди була поруч зі мною, мамо...» - сказав Дембеле.

Микола Титюк Джерело: MEGOGO
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 06 грудня 2025, 07:15 1

Цього разу за втомою від єврокубків заховатись не вийде