«Додало нервозності». Бартулович – про перемогу над Полтавою

Тренер «Металіста 1925» проаналізував поєдинок 6-го туру УПЛ

Головний тренер «Металіста 1925» Младен Бартулович поділився думками щодо переможного матчу над «Полтавою» в шостому турі УПЛ (2:0).

- У першу чергу хочу привітати свою команду з заслуженою та впевненою перемогою. Трошки нервів додав скасований наш гол на другій хвилині. Шкода, бо награвали такий момент протягом тижня: цей розіграш пройшов, ми забили гол, проте його скасували. Це додало трохи нервозності. Але й надалі у нас було багато моментів, і ми змогли забити дуже важливий гол. У другому таймі вдалося забити другий м'яч - хотілося б, щоб це сталося дещо раніше, щоб ми могли закрити цей матч. Але загалом ми дуже задоволені - як грою, так і перемогою.

- Як шукали шлях до реалізації голів, бо в другому таймі команда виглядала впевненіше?

- Ми дуже добре розібрали опонента, знали специфіку їхньої гри - вони діють один в один. Тому ми створювали відповідні ситуації для наших атакувальних гравців, які діяли активно та створювали моменти.

- Павлюк сьогодні зміг переламати хід поєдинку. Чи можна його назвати найкращим гравцем матчу?

- Сьогодні ми робили акцент на стандартних положеннях, бо розуміли, що й поле може бути важким, і суперник - непростий. Нам вдалося забити зі стандарту - ми це напрацьовували. Павлюк - молодець, добре зіграв як у захисті, так і в атаці.

- У вас є два нападники - Ітодо та Мба, які добре борються за м'яч. Як обираєте між ними?

- Вони працюють, є конкуренція між ними за місце на полі. Хоча вони - друзі, добре спілкуються між собою. Ми враховуємо специфіку суперника і обираємо того, хто краще підходить на конкретну гру.

- Моура залишив поле через пошкодження. Чи є вже розуміння що з ним?

- Так, він отримав ушкодження. Ми ще не знаємо, що саме сталося, але сподіваємося, що все буде гаразд. Бо вже другий матч поспіль наші гравці отримують травми - і не хочеться, щоб ця тенденція тривала.

Андрій Вітренко Джерело: ФК Металіст 1925
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 04 грудня 2025, 12:30 36

Головний тренер «Шахтаря» U-19 продемонстрував амбіції, але зробив це занадто прямолінійно