ФОТО. Збірна України в Шеньчжені зустрілася з легендарною Біллі Джин Кінг

Біллі Джин Кінг побажала українкам успіху у фінальній частині турніру та підтримала Україну

Жіноча збірна України з тенісу зустрілася з легендарною екс-тенісисткою Біллі Джин Кінг, на честь якої і названо командний турнір.

«Сьогодні національна збірна України з тенісу мала неймовірну честь зустрітися з легендарною Біллі Джин Кінг - жінкою, яка змінила історію спорту, розпочавши боротьбу за рівність і справедливість.

Її слова прозвучали особливо сильно: «Пам'ятайте, що разом, об'єднавшись, ми можемо зробити більше».

Біллі Джин Кінг побажала нашій команді успіхів у нелегкий для України час, висловила підтримку миру і залишила свій підпис на українському прапорі. Ця зустріч назавжди залишиться в наших серцях», - йдеться в публікації Svitolina Foundation, який займається управлінням збірної.

Фінальна частина Кубка Біллі Джин Кінг у Шеньчжені (Китай) стартує 16 вересня. Синьо-жовті проведуть матчеве протистояння проти Іспанії 17 числа.

ФОТО. Збірна України в Шеньчжені зустрілася з легендарною Біллі Джин Кінг

Данііл Агарков Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Теніс | 03 грудня 2025, 22:43 0

Вероніка поступилася Антонії Ружич у двох сетах, зумівши взяти лише два гейми