Канада вирвала перемогу у аутсайдера після провального старту у матчі ЧС

Відбувся черговий матч світової першості з волейболу

Сьогодні, 13 вересня на Філіппінах продовжився чемпіонат світу з волейболу. У поєдинку зустрілися команда Канади та збірна Лівії.

Неочікувано перший сет виграла команда Лівії, яка повертається на світову першість після 45-річної перерви. Африканська збірна змогла втримати ініціативу та виграти стартову партію з мінімальною перевагою.

Проте продовжити успіх у наступних сетах їм не вдалося. Північноамериканці контролювали хід гри у другому та третьому сетах: якщо у другому ще точилася рівна боротьба і перевага Канади була невеликою, то третя партія завершилася розгромно - 25:12. У четвертій партії Лівія намагалася перевести гру на тай-брейк, але канадці завершили сет на свою користь - 29:27.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став Шерон Еванс (Канада), який набрав 22 очки (16 в атаці, 3 блоки, 3 ейси). У складі Лівії лідером був Ахмед Абулубаба з 17 очками (15 атак, 1 блок, 1 ейс).

Чемпіонат світу. Чоловіки. 1-й тур, Маніла (Філіппіни)

Канада - Лівія - 3:1 (22:25, 25:20, 25:12, 29:27)

Таблиця:

Олександр Ляшецький Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Волейбол | 03 грудня 2025, 23:55 0

Команда українця здолала із сухим рахунком Гроттаццоліну