ОФІЦІЙНО. Клуб Суперліги підсилився американським легіонером

Кендрик Томсон виступатиме за «Старий Луцьк»

29-річний американський захисник Кендрик Томпсон буде виступати за команду «Старий Луцьк».

Це перший легіонер клубу на новий сезон.

Свою баскетбольну кар'єру він розпочав у школі в Клівленді, продовжив у коледжі, а після завершення навчання перебрався до Європи.

Грав за команди із Грузії, Естонії та Косова, а останній сезон провів у Греції, де захищав кольори Near East у третьому дивізіоні країи.

Головний тренер команди Антон Мусієнко прокоментував підсилення у клубі.

«Після приєднання Олександра Прозапаса до Сил безпеки та оборони почали шукати йому заміну на українському ринку, проте не змогли і переключилися на легіонерів. Мені був потрібен стабільний шутер, який розуміє європейський баскетбол і здатен керувати нападом. Мені запропонували подивитися на Кендріка, ми познайомилися та дійшли спільної думки.

Розраховую на нього, як на одну з головних атакувальних опцій. Цьогоріч зосереджуємося на розвитку молодих гравців і вирішили, що достатньо одного досвідченого легіонера, аби хлопці мали конкуренцію на тренуваннях і могли продемонструвати її в іграх», - зазначив Антон Мусієнко.

Олександр Сільченко Джерело
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Баскетбол | 05 грудня 2025, 09:48 0

Регулярний сезон НБА продовжився п'ятьма матчами