Зірки Барселони ледь не побилися на тренуванні. Фліку довелося втручатися
Фермін Лопес і Гаві влаштували бійку на тренуванні каталонців
- 12 вересня 2025, 14:18
- |
- 2367
- 1
На тренуванні каталонської Барселони виникла скандальна ситуація - сутичку влаштували зіркові вихованці «синьо-гранатових» Гаві та Фермін Лопес. Про це пише іспанське видання AS.
За інформацією видання, гравці давно товаришували, але їхні стосунки зіпсувалися під час передсезонного туру в Азії, коли на тренуванні Гаві мав неприємне зіткнення з Ферміном після грубого підкату.
Вже після повернення в Іспанію гравці знову зчепилися на тренуванні. Партнерам по команді довелось розтягати їх, щоб не допустити бійки. Під час конфлікту пролунало чимало неприємних слів, тому в ситуацію довелось втрутитися навіть Хансі Флік, який провів окрему зустріч з Гаві та Ферміном з цього приводу.
Німецький фахівець хоче покращити мікроклімат в команді, зокрема цим буде займатися Тіаго Алькантара, який нещодавно повернувся в клуб в ролі помічника головного тренера.