Суперкомп'ютер назвав фаворитів Ліги конференцій. Де Шахтар та Динамо?
Головним претендентом на титул вважається англійський «Крістал Пелас»
- 12 вересня 2025, 04:09
- |
- 10935
- 1
28 серпня було зіграно вирішальні матчі кваліфікації Ліги конференцій, за підсумками яких визначилися всі 36 учасників турніру в сезоні 2025/26. Аналітична система Opta оцінила шанси команд на перемогу та обрала головних фаворитів у нинішній кампанії.
Головним претендентом на тріумф вважається англійський «Крістал Пелас», який посів лише 12 місце в чемпіонаті, проте виграв Кубок і Суперкубок країни. Шанси підопічних Олівера Гласнера на тріумф становлять 34,1%.
Суперкомп'ютер вважає, що суперниками англійської команди в боротьбі за титул стануть італійська «Фіорентина» (11,2%), французький «Страсбург» (9,9%), іспанський «Райо Вальєкано» (9,4%) та донецький «Шахтар» (6,4%).
Ще один представник Української Прем'єр-ліги - київське «Динамо» - розмістилося на 21-й позиції. Шанси «біло-синіх» на тріумф становлять лише 0,5%.
Перший тур Ліги конференцій розпочнеться 2 жовтня. Підопічні Олександра Шовковського на номінально домашній арені зіграють проти головних фаворитів турніру - «Крістал Пелас». Суперником «Шахтаря» стане шотландський «Абердін».
Шанси команд на перемогу в Лізі конференцій (за версією Opta):