Біатлоністка-бунтарка розкрила плани щодо завершення кар’єри

Ліза Тереза Хаузер доки не планує йти на спортивну пенсію

31-річна австрійська біатлоністка Ліза Тереза Хаузер замислилася над майбутнім завершенням кар'єри спортсменки.

Відома біатлоністка не планує залишати біатлон, допоки вона буде отримати задоволення від нього. Ліза навіть натякнула на участь в чемпіонаті світу 2028.

«Якщо я й надалі отримуватиму таке задоволення та відчуватиму пристрасть, то й домашній чемпіонат світу 2028 року буде цілком можливим.

На Олімпіаді, звичайно, хочеться здобути медаль. Але якщо це не вдасться, не будемо озиратися назад і казати: «Ой, вона не виграла олімпійську медаль». У Пекіні я була близька до нагороди, проте тоді три інші спортсменки були сильніші.

Моя підготовка? Я скоріше та, кого потрібно стримувати. Іноді тренуюся занадто довго, тренерці Сандрі це не завжди до вподоби», - сказала Хаузер.

Нагадаємо, що Ліза проводить підготовку до олімпійського сезону окремо від збірної, оскільки в листопаді минулого року біатлоністка розірвала контракт з федерацією.

Андрій Вітренко Джерело: Sport.de
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 06 грудня 2025, 07:47 0

Важливі події у всіх видах спорту спільно від Sport.ua та GGBET