Український тренер: «Адаптація Ротаня? А скільки часу дали Турану?»
Олег Федорчук висловився про потенційні відставки в УПЛ
- 11 вересня 2025, 12:32
- |
- 1906
- 0
Український тренер Олег Федорчук, ексклюзивно для Sport.ua, оцінив перспективи Руслана Ротаня на чолі житомирського «Полісся», заговоривши про нового тренера «гірників» Арду Турана.
- На захист Руслану Ротаню скажу, що в його розпорядженні багато футболістів, і так відразу непросто визначити, з ким рухатися далі. Можливо, це поки що і не дає команді виступати стабільніше, йде притирання тренера і команди?
- Я задам зустрічне питання. А скільки Арді Турану, який приїхав з Туреччини, дати часу на знайомство з футболістами? Ротань варився в нашому чемпіонаті і знає можливості гравців, тим більше з багатьма з них він вже працював.
- Проте Турану трохи легше, адже клас виконавців у його розпорядженні вищий.
- Згоден. Але він і змінив гру. Команда вже стала на порядок краще виглядати, ніж за попереднього наставника, чого поки не скажеш про різницю гри в «Поліссі» за Ашура і тепер за Ротаня. Згоден, що тренеру важко, коли не вистачає футболістів, але ще важче, коли їх надлишок. У команді 15 легіонерів, а грають лічені одиниці, - сказав Федорчук.
Раніше Олег Федорчук назвав команди, які розчаровують його старті нового сезону Української Прем'єр-ліги.