Незабаром мундіаль. Мексика врятувалась з корейцями, Сон Хин Мін знов забив
Товариський матч відбувся в американському місті Нешвілл
- 10 вересня 2025, 13:51
- |
- 10 вересня 2025, 14:01
- 321
- 1
У вівторок, 9 вересня, у Нешвиллі (штат Теннессі) на стадіоні Geodis Park відбувся міжнародний товариський матч між збірними Мексики та Південної Кореї. Гра завершилася зі рахунком 2:2.
Збірна Мексики відкрила рахунок у дебюті матчу. Рауль Хіменес головою уразив ворота після подачі Родріго Уескаса (1:0)
Південна Корея відігралася у другому таймі. Знаменитий форвард Сон Хин Мін зрівняв рахунок на 65-й хвилині, а згодом О Хьон Гю вивів свою команду вперед. Проте у компенсований час Сантьяго Хіменес зрівняв, врятувавши нічию для Мексики (2:2)
Південна Корея втратила можливість вперше за 19 років здобути перемогу над Мексикою. Сон Хин Мін забив у другому матчі поспіль, до того ж, узяв участь у 136-му матчі збірної (53 голи), зрівнявшись за цим показником з рекордсменами корейської збірної - Чха Бом Гин та Хон Мьон Бо.
Для Мексики цей результат продовжив серію. Вже у 9 матчах поспіль під керівництвом Хав'єра Агірре мексиканська команда не програє. Мексика як співгосподар ЧС-2026 веде підготовку до домашнього мундіалю.
Товариський матч
Нешвиллі (штат Теннессі, США), 10 вересня 2025
Мексика - Південна Корея - 2:2
Голи: Рауль Хіменес, 22, Сантьяго Хіменес, 90+4 - Сон Хин Мін, 65, О Хьон Гю, 75
Відео голів та огляд матчу
Фотогалерея