Бражко звернувся до Ваната після трансферу форварда з Динамо до Жирони
Володимир побажав успіхів своєму другові
- 03 вересня 2025, 14:57
- |
- 03 вересня 2025, 15:09
- 5194
- 1
Півзахисник київського «Динамо» Володимир Бражко звернувся до Владислава Ваната, який перебрався з розташування «біло-синіх» до іспанської «Жирони».
«Друже, вітаю тебе з переходом у нову команду. Ти цього заслуговуєш! Ти дуже довго до цього йшов і я радий за тебе. Бажаю тобі багато перемог, як особистих, так і командних та багато голів. Сподіваюсь, ти станеш новим українським «Пічічі» у Ла Лізі», - сказав Володимир.
Ванат перебрався до Жирони з розташування київського Динамо. У минулому сезоні Ванат провів 45 матчів, забив 21 гол та зробив дев'ять асистів. Владислав став найкращим бомбардиром УПЛ 2024/25.
Свого часу за Жирону грав український форвард Артем Довбик, який у першому ж сезоні у розташуванні «Жирони» став найкращим бомбардиром іспанської Ла Ліги.