«Це мій стиль». Кевін прокоментував матч із Серветтом
Донецький клуб здобув перемогу з рахунком 2:1
- 29 серпня 2025, 20:15
- |
- 30 серпня 2025, 06:29
- 551
- 1
Бразильський вінгер «Шахтаря» Кевін прокоментував матч кваліфікації Ліги конференцій, в якому його команда з рахунком 2:1 здолала «Серветт»:
- Сьогодні «Шахтар» здобув непросту перемогу над «Серветтом» і вийшов до основного раунду Ліги Європи. Наскільки непростим вийшло це протистояння для нашої команди.
- Дякую всім за привітання. Я вважаю, що гра в Європі також дуже складна. Немає команд, менш кваліфікованих, ніж інші. Ми довели, що наша команда має сили боротися і забивати вчасно. Тепер ми кваліфікувалися, насолодимося цим, а в неділю приступимо до нової битви.
- Сьогодні ти реалізував пенальті. Як ви визначали з Еліасом, хто буде пробивати? Адже саме він заробив пенальті
- Ми завжди обговорюємо це наперед. Вважаю, що пенальті б'є той, хто впевнено почувається в матчі. Я попросив бити, мені пощастило, я допоміг команді, але це не про мене. Сьогодні я зміг зробити це голом, ми вийшли переможцями.
- На 90-й хвилині ти дуже впевнено зіграв, вибив м'яч і таким чином допоміг нашим захисникам. Як ти взагалі опинився на іншому фланзі оборони?
- Я завжди кажу, головне сьогодні віддаватися команді, зміг зробити той підкат, який став вирішальним. Я ціную себе, але ще більше ціную команду, завжди хочу допомагати, і я зміг це зробити в тому епізоді, тепер ще більш щасливий через вихід далі і ми це відсвяткуємо.
- Особисто я бачила наживо ваші емоції в роздягальні після матчу. Вболівальникам буде цікаво почути від тебе, що відбувалося в роздягальні після цього матчу?
- Через складність гри ця перемога ще більш приємна. Ми вміємо цим насолоджуватися. Ми знаємо про те, як складно забивати голи і перемагати. І зараз наш момент, тому насолоджуємося сьогодні, бо завтра новий день, тренуємося перед новим боєм.
- І останнє, що я хочу запитати. Перед цим матчем, за день або за два, ти змінив імідж. Що тебе надихнуло?
- Мені дуже подобається змінюватися. Я вже робив різні зачіски. Думаю, що це мій стиль, і я буду продовжувати. Вважаю, що це спрацювало, я забив гол і я продовжуватиму це робити. Я люблю новації, бути особливим, довожу це зачісками, одягом, окулярами.
Раніше повідомлялося про те, що «Шахтар» запропонував «Полісся» сенсаційний обмін футболістами.