Три клуби з Франції зверталися щодо трансферу гравця Динамо
Самба Діалло може залишити Київ ще до закриття вікна
- 25 серпня 2025, 10:37
- |
- 26 серпня 2025, 03:05
- 4076
- 0
22-річний сенегальський вінгер Самба Діалло може залишити «Динамо» до закриття серпневого трансферного вікна.
За інформацією журналіста Руді Галетті, переговори з Діалло вели французькі «Сент-Етьєн», «Лаваль», «Ред Стар». Однак вони не увінчалися успіхом, оскільки початкові пропозиції іноземних клубів щодо зарплати виявилися нижчими очікуваного.
Втім, Діалло наразі перебуває у полі зору низки клубів із Туреччини та Бельгії, через що його відхід із «Динамо» цього літа все ще не варто виключати.
Минулий сезон Діалло на правах оренди відіграв в Ізраїлі за «Хапоель» з Єрусалиму. У 19 поєдинках африканець відзначився 3 забитими м'ячами.
Раніше низка джерел помилково повідомляла про те, що Діалло отримав дискваліфікацію і не може грати у футбол.