Третя ракетка світу найняла спеціаліста з біомеханіки, щоб покращити подачу
Коко Гофф запросила в команду Гевіна Макміллана, а також попрощалася з Меттью Дейлі
- 21 серпня 2025, 21:43
- |
- 21 серпня 2025, 22:08
- 1086
- 0
Дворазова чемпіонка турнірів Grand Slan і третя ракетка світу Коко Гофф звільнила свого тренера Меттью Дейлі всього за кілька днів до початку US Open 2025.
Гофф продовжить працювати зі своїм давнім коучем Жан-Крістофом Форелем, а також запросила Гевіна Макміллана, фахівця з біомеханіки, повідомляє ESPN. У середу в Нью-Йорку її бачили з обома під час тренувальної сесії.
Раніше Макміллан працював з першою ракеткою світу Аріною Сабаленко. У Гофф також є труднощі з подачею: тільки на тисячнику в Монреалі раніше в серпні вона допустила 42 подвійні помилки за три матчі.
Що стосується відставки Меттью Дейлі, то він повідомив тенісному журналісту Бену Ротенбергу, що його звільнення відбулося «нещодавно». Він запропонував Гофф самій зробити офіційну заяву.
«Можу сказати про Коко тільки хороше, мені сподобалося працювати з нею», - сказав Дейлі.
Гофф найняла Дейлі в минулому році після того, як розлучилася з Бредом Гілбертом після невдалого результату на US Open. Працюючи разом з Форелем, Дейлі кілька тижнів займався з Гофф перед азіатською серією турнірів. Пізніше Коко виграла тисячник в Пекіні і завершила сезон трофеєм на Підсумковому турнірі WTA.
У цьому сезоні, з Дейлі і Форелем в ролі тренерів, Гофф завоювала титул на Ролан Гаррос, а також вийшла у фінали турнірів категорії WTA 1000 в Мадриді і Римі. Однак через періодичні проблеми з подачею вона виграла всього чотири одиночних матчі на чотирьох турнірах після свого тріумфу в Парижі. У липні вона сенсаційно програла в першому колі Вімблдону.
Основна сітка US Open стартує в неділю (24 серпня) в Нью-Йорку. У першому раунді Коко зіграє проти Айли Томлянович.