Національна і молодіжна збірні з волейболу провели бойовий спаринг перед ЧС
Зустріч вийшла вельми конкурентною
- 17 серпня 2025, 16:45
- |
- 17 серпня 2025, 16:51
- 3874
- 1
Національна і молодіжна збірні України з волейболу провели в рамках підготовки до чемпіонатів світу спаринг у польському Мелеці. Особливо важливим він був для підопічних Сергія Капелуся, які після цього поєдинку відбувають у Китай, де 21 серпня зіграють перший матч першості планети проти аргентинців.
Україна - Україна U21 - 2:2 (32:34, 25:10, 27:29, 27:25)
Україна: Синиця (2), Полуян (10), О-др Коваль (6), Уривкін (15), Кісілюк (6), Дрозд (4), О-др Бойко (л) - старт; Щитков (1), Тевкун (11), Пампушко (л), О-др Наложний (13), Тодуа (4). Тренер - Рауль Лосано
Україна U21: Черватюк (7), Д. Дегтяр (3), Є. Бойко (16), А. Челеняк, О-др Бойко ІІ (12), Штерик (10), Джуль (л) - старт; Куц (4), Тонконог (7), Камрацький (1), Горобець, М. Свиридов (1), А. Рязанов (1). Тренер - Сергій Капелусь
16 серпня. Мелець
Зауважимо, що в цій зустрічі Рауль Лосано не задіював лідерів - Юрія Семенюка, Василя Тупчія, Іллю Ковальова і Дмитра Янчука. Також відзначимо, що вперше після травми на майданчику з'явився блокуючий Максим Дрозд, котрий відіграв перший сет. Пошкодження завадило Максимові зіграти в Лізі націй.
В цій зустрічі молодь переважала націоналку як за кількістю результативних блокувань (9:7), так і за ейсами (9:4). Натомість команда Лосано ефективніше атакувала: 48% (62/130) проти 38% (45/118). Індивідуально в атаці себе проявили діагональні Данило Уривкін (15/24) і Володимир Тевкун (11/19). У молодіжки якісно атакував Євген Бойко (15/24), а Едуард Штерик чотири рази подав навиліт.
Чемпіонат світу U21 стартує 21 серпня в Китаї. Суперниками українців за груповим турніром будуть команди Аргентини, Італії, Франції, Тунісу й Індонезії.
Дорослий чемпіонат світу стартує 12 вересня. Суперниками України за групою F будуть Бельгія, Італія і Алжир.